Atribuită Cumpărare directă

Sapun spray 1l, 6buc/bax Ambalat la rezerva de 1 l compatibil cu dispenser 560000 Sapunul trebuie sa detina 3000 doze, fara miros,PH neutru,densitate 1.03 Kg/l,Viscozitate <10cPas 23°C,potrivit pentru mediul spitalicesc.Sapunul este produs in conformitate cu EC1223/2009. Ambalare conforma directivelor 94/62/EC, Ecolabel,ISO9001/ISO14001,3000 PORTII

Număr anunț
DA26314753
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI 8808509)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.100 RON
Valoare atribuită
26.100 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.100 RON

din 26.100 RON estimat