Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Frumosu doreste sa achizitioneze servicii intocmire Documentatie cadastrala pentru terenuri fara constructii în zona cu regim de carte funciara veche, pentru urmatoarele parcele: CF 36970, S= 3615 mp;(Ulita Copilu), CF 36976, S= 1068 mp;(Ulita Maftei, Drapatof), CF 36975, S= 2013 mp;(Ulita spate Sala de nunți), CF 36982, S= 1223 mp;(Ulita Sala de nunți). Pretul mentionat este pe documentatie pentru un singur imobil pentru suprafata mai mica de 1 hectar, daca suprafata este mai mare de 1 hectar se adauga cate 100 lei la fiecare hectar in plus. Serviciul include urmatoarele: masuratori topografice in sistem stereografic 1970,identicare cadastrala,intocmire documentatie cadastrala conform ODG 700/2014 cu modificarile si completarile ulterioare, avizarea acesteia de catre O.C.P.I.Suceava si inscrierea in cartea funciara. Pretul mentionat nu include taxele de receptie si avizare datorate catre Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Suceava. Masuratorile topografice se executa utilizand tehnica si aparatura de ultima generatie.

Număr anunț
DA26318686
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
MOROŞANU J. BOGDAN - INGINER CADASTRU (CUI 27234658)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat