Atribuită Cumpărare directă

Computer portabil Asus X509JA-EJ028 conform ANUNT Nr. ADV1165603 / 26.08.2020

Număr anunț
DA26286969
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat