Atribuită
Cumpărare directă
Cablu UTP/FTP cat5 sau cat6 de interior cupru masiv (rola 305 m) buc 2 570,00 1140,00 Coliere PVC (cable ties) – set a 100 buc. buc 20 23,00 460,00 Canal cablu PVC 25x16 mm. buc 40 3,00 120,00 Canal cablu PVC 20x10 mm. buc 40 2,40 96,00 Canal cablu PVC 25x25 mm. buc 40 3,50 140,00
- Număr anunț
- DA26325412
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- GIDEON COMP SRL (CUI 15266389)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.956 RON
- Valoare atribuită
- 1.956 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.