Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE A4 100top*11.76lei,Scotch 19mm 2buc*1.26lei,SCOTCH MARE 2buc*3.78lei, DECAPSATOR 5buc*2.52lei,NOTES 75*75 3buc*1.68lei,PIONEZE PLUTA 6buc*1.68lei,Pix bic 60buc*0.84lei,Dosar plastic 100buc*0.59lei,Bibliorafturi plastifiate 10buc*5.46lei,Capsator Maped 3buc*21.01lei,Perforator Maped 2buc*26.89lei,Banda de hartie 3buc*8.40lei,Pix gel 20buc*0.84lei,Ceara sigilii 10buc*4.87lei,Registru intrare iesire 4buc*5.88le
- Număr anunț
- DA26316960
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.609,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.609,24 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.