Atribuită
Cumpărare directă
Manualul MCMI-III 1 Ghid pentru scorare manuala pentru MCMI-III 1 Brosura de adaptare pentru MCMI-III 1 Caiet de testare pentru MCMI-III 10 Foaie de scorare manuala pentru MCMI-III 10 Foaie de raspuns pentru MCMI-III 10 Fisa de profil pentru MCMI-III 10 Set grile transparente pentru scorare MCMI-III
- Număr anunț
- DA26306387
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.672,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.672,55 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.