Atribuită Cumpărare directă

BATERIE ALCALINA LR03 BLISTER 6BUC VARTA LONGLIFE Baterie alcalina VARTA Longlife, marime AAA (LR03). Blister 6 buc. SET 6 BUC BATERIE ALCALINA LR03 VARTA LONGLIFE, BATERII ALCALINE R3 VARTA , BATERIE ALCALINA AAA, 1,5V

Număr anunț
DA26307475
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31411000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,64 RON
Valoare atribuită
185,64 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,64 RON

din 185,64 RON estimat