Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE AMENAJARE LOC DE RECREERE

Număr anunț
DA26311348
Autoritate contractantă
COMUNA BAIA (PRIMARIA COMUNEI BAIA) (CUI 4794109)
Furnizor / câștigător
FINATTI S.R.L. (CUI 2649030)
Cod CPV
45212130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.016,30 RON
Valoare atribuită
5.016,30 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.016,30 RON

din 5.016,30 RON estimat