Atribuită Cumpărare directă

Workshop privind realizarea procedurilor necesare asigurarii calitatii educatiei in cadrul unitatii

Număr anunț
DA26324257
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JINA (CUI 17945580)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521 RON
Valoare atribuită
2.521 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521 RON

din 2.521 RON estimat