Atribuită Cumpărare directă

Reparatii si achizitii geam termopan conform deviz/comanda 280/ 21.08.2020

Număr anunț
DA26306056
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Carmen Sylva" Horia (CUI 23102034)
Furnizor / câștigător
AMBIENTAL SRL (CUI 15185136)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.177,14 RON
Valoare atribuită
2.177,14 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.177,14 RON

din 2.177,14 RON estimat