Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO6888-1:2002/A2:2019 Microbiologia alimentelor şi furajelor. Metoda orizontală pentru numărarea stafilococilor coagulază-pozitivi (Staphilococcus aureus şi alte specii). Partea 1: Tehnica pe mediu de agar Baird-Parker. Amendament 2: Includerea unei proceduri alternative de confirmare Limba Engleza 1 bucata 74.61 ron fara TVA 2 SR EN ISO9308-1:2015/A1:2017 Calitatea apei. Numărarea Escherichia coli şi a bacteriilor coliforme. Partea 1: Metoda filtrării prin membrană pentru ape cu conţinut scăzut de bacterii Limba Romana 1 bucata 62.49 ron fara TVA 3 SR EN ISO7932:2005/A1:2020 Microbiologia alimentelor și nutrețurilor. Metodă orizontală pentru numărarea Bacillus cereus prezumtiv. Tehnica de numărare a coloniilor la 30 grade C. Amendament 1: Includerea încercărilor opționale Limba Engleza 1 bucata 114.00 ron fara TVA 4 SR EN ISO6579-1:2017/A1:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Metodă orizontală pentru detectarea, numărarea și serotipizarea Salmonella. Partea 1: Detectarea Salmonella spp. Amendament 1: Extindere a domeniului de temperaturi de incubare, modificarea statutului anexei D și corectarea compoziției MSRV și SC Limba Engleza 1 bucata 83.7 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul preveniri
- Număr anunț
- DA26312822
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334,80 RON
- Valoare atribuită
- 334,80 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.