Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii gard constand in sapaturi manuale de pamant in santuri sub 1 m latime maxim 1,5 m adancime, montare stalpi teava rotunda,turnarea betonului simplu in elemente amplasate in interiorul constructiilor executate cu cofraje glisante, beton de ciment, montare intermediare stalpi, imprejmuire din plasa de sarma bordurata, montare boiler, conducte de alimentare apa calda, conducta pentru curenti, conductor, tub copex, desfacere pardoseli calde din dusumele din scanduri, dulapuri etc, pardoseala calda din dusumea rasinoase;
- Număr anunț
- DA26328596
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARNA (CUI 4269223)
- Furnizor / câștigător
- NICOR S.R.L. (CUI 21852161)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.161,13 RON
- Valoare atribuită
- 26.161,13 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.