Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. -------------------------- -- ------- JUART.HALAT UNICA FOL.10B BU 6 IGIENOL DEZINF.UN.BL.4L BU 6 mai putin

Număr anunț
DA26315638
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 6 (CUI 29116365)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,26 RON
Valoare atribuită
739,26 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,26 RON

din 739,26 RON estimat