Atribuită Cumpărare directă

Litere volumetrice din aluminiu compozit, colorate individual, taiate pe contur si montate pe un sistem de bare. Dimensiune 600x200 cm Transport si montaj inclus.

Număr anunț
DA26326487
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
BLINK STUDIO SRL (CUI 13387554)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat