Atribuită
Cumpărare directă
Videoproiector ASUS ZenBeam GO E1Z Contrast: 3500:1 screen resolution: 854 x 480 brightness: 150.000 lamps working time: 30000.000 number of displayed colours: 16.700 speaker: 1 external connectors: 1 x audio, 1 x USB (A), 1 x micro USB depth: 83.000 height: 29.000 weight: 0.309 bag: 1 noise level: 30.000 technology: DLP width: 110.000
- Număr anunț
- DA26302651
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.274,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.274,10 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.