Atribuită Cumpărare directă

BOTOSI Acoperitori Incaltaminte Pantofi Tip CIZMA INALTI IMPERMEABILI din polipropilena + polietilena. Talpa rezistenta la alunecare. Material respirabil pentru a ajuta la reducerea acumulării de căldură și pentru a promova uzura confortabilă. Glezna elastică pentru confort și libertate de mișcare pentru un plus de confort. Rezistenti impotriva riscului de contaminare si lucrul cu substante periculoase. Culoare:albi. Marime: o singura marime cu 55 cm inaltime si 38 cm talpa. Din material netesut tip polipropilena acoperite cu film laminat polietilena. Materialul ofera confort pe toata durata purtarii si piciorul nu transpira. Categoria III Regulamentul privind echipamentele de protecție personală (UE) 2016/425 Clasa de protecție: tip 5,6. Husa de protecție pentru încălțăminte este destinată să fie purtată peste propriile cizme. Nesterilă, de unică folosință Legatura cu elastic deasupra gambei. TS EN 14126 Îmbrăcăminte de protecție - Cerințe de performanță și metode de încercare pentru îmbrăcăminte de protecție împotriva agenților infecțioși TS EN ISO 13982-1 Îmbrăcăminte de protecție pentru utilizare împotriva substanțelor chimice sub formă de particule solide. Partea 1: Cerințe de performanță pentru îmbrăcăminte de protecție chimică care oferă protecție întregului corp împotriva substanțelor chimice cu particule solide din osul TS EN 13034 + A1 Îmbrăcăminte de protecție împotriva substanțelor chimice lichide - Cerințe de performanță pentru îmbrăcăminte de protecți

Număr anunț
DA26315260
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.797 RON
Valoare atribuită
1.797 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.797 RON

din 1.797 RON estimat