Atribuită
Cumpărare directă
APIA doreste achizitia unuio numar de 22 de KIT-uri semnatura electronica.Se solicita; Certificate digitale cu valabilitate 1 an,Conectare la computer se va face prin port USB,suport tehnic pe toata durata valabilitatii certificatelor,compatibilitate cu sistemele de opeare WIndovs,,vizualizarea fisirelor in format P7m P7S,P7e3 ,acces la cheia privata prin codul PIN ,etc
- Număr anunț
- DA26302533
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.