Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT PENTRU MAINI ANTIBACTERIAN 1L HYGIENIUM - avizat de Ministerul Sanatatii. Gelul are un efect puternic batericid si nu necesita folosirea suplimentara a apei si a sapunului, facandu-l ideal de utilizat pentru dezinfectare. Înscris în Registrul Național al Produselor Biocide sub aviz nr. 2854BIO/ 01/12.24;Masca MASTI protectie unica folosinta 3 pliuri 3 straturi filtrare >98% Tip II R fir metalic si cu elastic de prindere - strat exterior polipropilena 100%- material netesut 25g - strat intermediar polipropilena 100%- material netesut filtrant 25g - strat interior polipropilena 100%- material netesut 25g Dimensiuni 175x95mm Lungime bula elastic 160mm Clema metalica din aluminiu de lungime 90mm si grosime 5mm Directiva 93/42/EEC si EN 14683:2019+AC:2019 Indeplineste standardele EN 14683:2019+AC:2019: - Eficacitate filtrare bacteriana - permeabilitate respiratorie - rezistenta stropire - incarcare microbiana - biocompatibilitate; Masca protectie de unica folosinta pentru copii - 3 straturi/3 pliuri culoare alb imprimat Materialul filtrant asigura o eficienta a filtrarii bacteriene > 98% Lungime masca - 145 mm +/- 5 mm Latime masca pliata - 95 mm +/- 10 mm Latime masca nepliata - 160 mm +/- 10 mm Lungime banda elastica - 180 mm +/- 10 mm Lungime banda de fixare pe nas - 110 mm +/- 10 mm Latime banda de fixare - 2 mm +/- 1 mm;Termometrele functioneaza pe baza tehnologie infrarosiiadica nu este necesara sa atingeti fruntea, o puteti tine la distanta de pana la
- Număr anunț
- DA26315595
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHERGHESTI (PRIMARIA GHERGHESTI) (CUI 4975970)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.884,22 RON
- Valoare atribuită
- 10.884,22 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.