Atribuită Cumpărare directă

TAMBUR FIR T45- pentru husqvarna 545 RX

Număr anunț
DA26323687
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,46 RON
Valoare atribuită
155,46 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,46 RON

din 155,46 RON estimat