Atribuită Cumpărare directă

Gel igienizant maini, alcool 70%, 5L + 2 dozatoare 500ml, Sanitizer

Număr anunț
DA26319971
Autoritate contractantă
CLUBUL SCOLAR SPORTIV TG-JIU (CUI 11145732)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,30 RON
Valoare atribuită
399,30 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,30 RON

din 399,30 RON estimat