Atribuită Cumpărare directă

Colectare transport si eliminare finala deseuri medicale - 20 lei/ cabinet / luna fara tva tip abonament x 61 cabinete medicale x 4 luni

Număr anunț
DA26331685
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala a Municipiului Pitesti (CUI 27302116)
Furnizor / câștigător
FINANCIAR URBAN SRL (CUI 15343880)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.880 RON
Valoare atribuită
4.880 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.880 RON

din 4.880 RON estimat