Atribuită
Cumpărare directă
1) Sa bransament 32x3/4 (SA 32x 3/4)-185buc x2.25 RON+ TVA/buc 2) Reductie compresiune 32x25 (RED32/25)- 10buc x4.42 RON+TVA/buc 3) Teu compresiune fi D32x 1 (TEU FI32X 1)- 40buc x6.21 RON+ TVA/buc 4)Racord compresiune FI 32x1 (RAC FI32x 1)- 50buc x3.07 RON+ TVA/buc 5) Racord compresiune FI 32x 3/4 (RAC FI32x3/4)- 40buc x3.07 RON+TVA/buc 6) Cot SBE 3/4'' (SBE075)- 200buc x0.73 RON+ TVA/buc 7) Cot SBE 1/2" (SBE050)- 100buc x0.73 RON+ TVA/buc 8)Teu compresiune D32 (TEU32)- 40buc x7.14 RON+ TVA/buc Persoana de contact Dl. Cristian Stefan FLORESCU - 0764626160, Alina STEFAN - 0737-747365
- Număr anunț
- DA26301388
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44163230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.489,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.489,75 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.