Atribuită
Cumpărare directă
Curatenie generala la cele 2 locatii ale institutiei ( Calaea Dorobantilor nr 60 = 1560 mp si str. Venezuela nr 6-8 = 1609 mp ) - spalarea cu solutii detergent a usilor, tamplariei usilor, balustradelor de la scari si a tuturor suprafetelor acoperite cu faianta, gresie, etc.; - curatarea prafului de pe elementele ornamentale ale peretilor si tavanelor; - curatarea tapiseriei din incaperi acolo unde este cazul ; - curatarea cu laveta umeda, la exterior, a corpurilor de iluminat, tablourilor, avizierului etc; - indepartarea panzelor de paianjan; - spalarea, curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare; - curatare guma de mestecat dupa pardoseala ; - curatarea mobilierului din cladire; - spalarea si curatarea caloriferelor; - colectarea si transportarea gunoilui la ghena institutiei; - aerisirea si odorizarea incaperilor; - aspirarea,curatarea si spalarea pardoselilor dure (gresie, granit, mozaic, etc.); - Tratarea cu solutii protectoare a suprafetelor de lemn, sticla, aluminiu, inox; - stergerea si curatarea peretilor.
- Număr anunț
- DA26321910
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR 252 (CUI 8209615)
- Furnizor / câștigător
- MIHTEO ICS S.R.L. (CUI 41040819)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 14.260,50 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.