Atribuită
Cumpărare directă
• 120 numere cu Sandbox 15GB: 15GB National + Roaming SEE; 225 Mbps DL / 50 Mbps UL Viteza maxima disponibila in Supernet 4G; Echipamente oferite gratuit: • 120* Tableta Zamolxe 10 inch 4G + Husa Pliabila. Valoarea totala pentru o perioada contractuala valabila 24 luni este de 99.273.60 RON fara TVA.
- Număr anunț
- DA26316120
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Viteazul (CUI 4404354)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.273,60 RON
- Valoare atribuită
- 99.273,60 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.