Atribuită
Cumpărare directă
MANOMETRU GLICERINA RADIAL 1/4 1 Buc 33.63 33.63 ELECTROD DE NIVEL - ELEMENT 6 Buc 25.21 151.26 RACORD COMPRES. D. 63X2" FI 60410063063 2 Buc 15.97 31.94 CUTIE COMANDA+PROTECTIE CBO.220 include taxa timbru verde de 0.50 lei/buc 1 Buc 302.52 302.52 RELEU NIVEL FANTINI A 03 M 2 Buc 294.12 588.24 PRELUNGITOR TV 21/2-200 ZN 1 Buc 29.43 29.43 654009 SFOARA NYLON 16X50 1 Buc 141.18 141.18
- Număr anunț
- DA26277926
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.278,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.278,20 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.