Atribuită
Cumpărare directă
***Hartie copiator A4 80 gr./mp – 5 topuri/cut. - BRILIANT BUC 15,00 Notite adezive 76x76, OFFICE Products, galben pal, 100 file, *12/216 buc 5,00 Dosar carton alb plic Premium BUC 25,00 Dosar plastic cu sina si doua perforatii OFFICE Products, 100/170 microni, albastru, *50 buc 25,00 Dosar plastic cu sina si doua perforatii OFFICE Products, 100/170 microni, galben, *50 buc 25,00 Dosar plastic cu sina si doua perforatii OFFICE Products, 100/170 microni, rosu, *50 buc 25,00 Pix unica folosinta cu capac si clips, varf 0.7mm DIGNO - UNIK - negru BUC 10,00 Biblioraft plastifiat A4 7.5 cm – albastru SMART BUC 5,00 Agrafe metalice 28mm, 100 buc./cutie, rotunjite, KOOBIC BUC 3,00 Agrafe metalice 50mm, 100 buc./cutie, rotunjite, KOOBIC BUC 1,00 Sfoara iuta 100gr BUC 7,00 Radiera ovala mare OFFICE POINT Germany BUC 5,00 Mina creion 0.7 HB ROTRING BUC 5,00 Alonje indosariere – 25/set – diverse culori BUC 2,00 Caiet A4 80 file cu spirala AR coperta color BUC 1,00 Banda dublu adeziva 50mmx50 m, 90 microni, Optima BUC 1,00 Banda adeziva 18mmx33 m, 40 microni, Optima - transparent BUC 5,00 Burete magnetic DONAU, 110x57x25 mm, galben, *24/384 buc 10,00 Whiteboard/Flipchart marker, varf rotund, corp plastic, Office Products - albastru buc 25,00 Marker permanent varf rotund 1-3mm Schneid
- Număr anunț
- DA26328710
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,12 RON
- Valoare atribuită
- 561,12 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.