Atribuită Cumpărare directă

Glucoza Zentiva 3300 mg; Ventolin sol. Inh Prin Nebuliz.5 mg /ml; Adrenostazin 1.5 mg/5 ml ; Novocalmin 300 mg x 12 sup; Rivanol 1‰ x 200 g

Număr anunț
DA26313402
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314,30 RON
Valoare atribuită
314,30 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314,30 RON

din 314,30 RON estimat