Atribuită
Cumpărare directă
14 BUC - Sosete - Brand Mikasa Compozitie fibroasa-bumbac 80% si poliamida 20%; cu banda elastica; culoare-alb 14 BUC - Protectii brate Sumiko - Compozitie : 89% poliamida , 8% poliester , 3% elastan. Logo Mikasa imprimat. Diferite culori Marime universala 14 BUC - Ciorapi lungi volei (jambiere) - Ciorapi lungi,gen jambiere Marime unica Compozitie fibroasa: 80% bumbac + 20% elastan 14 BUC - Genunchiere profesionale volei Mikasa - Genunchiere tehnice profesionale destinate jocului de volei,cu compozitie fibroasa:poliester 45%, nylon 25%,rayon 21% si cauciuc 9% Forma ergonomica conform geometriei genunchiului,cu insertii de burete pentru protectie la socuri,in partea din fata; cu elasticitate sporita si textura a materialului ce permite eliminarea transpiratiei,in partea din spate Diferite culori Marimi disponibile: JR (S/M) si SR (L/XL) Model Mikasa MT6
- Număr anunț
- DA26264518
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV ORASENESC VOLUNTARI 2005 (CUI 39538880)
- Furnizor / câștigător
- EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
- Cod CPV
- 18317000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.772 RON
- Valoare atribuită
- 2.772 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.