Atribuită
Cumpărare directă
//Laptop 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-Glare LED Backlit Non-touch Display, Black Palmrest Without Finger Print Reader, 10th Generation Intel(R) Core(TM) i3-10110U Processor (4MB Cache, up to 4.1 GHz), Intel(R) UHD Graphics with shared graphics memory, 8GB, 8Gx1, DDR4, 2666MHz, 256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Optical Drive Not Included, 802.11ac 1x1 WiFi and Bluetooth, English International Non- backlit Keyboard, I/O Ports: 2x USB 3.1 Gen 1 Type-A, 1x Micro SD Card Reader, 1x SD Card Reader, 1x USB2.0, 1x VGA, 1x Wedge Shaped Lock Slot, 1x Power Jack, 1x HDMI, 1x RJ45 - 10/100/1000Mbps GbE, 1x Headphone/Mic, Height: 19.89mm Width: 380mm Depth: 258mm, Starting Weight:1.99Kg, 45 Watt AC Adapter, 3-Cell Battery, 42WHr (Integrated), Ubuntu Linux 18.0 //2 X Licenta Windows 10 PRO //Unitate centrala I3-9100, 4gb ddr4, ssd 256gb, unitate optica dvd rw, placa de retea rj45, kit tastatura+mouse, Monitor Philips 243V7QSB
- Număr anunț
- DA26334864
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.024,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.024,80 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.