Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - RCA/12 luni, microbuz Fiat Movano, VL08PDY, serie sasiu W0LVV34VEEB063489, asigurator Euroins SA, cu valabilitate din 07.09.2020 - 06.09.2021, PRIMA = 835,98 lei - Asigurare accidente persoane si bagaje pentru microbuz scolar, VL08PDY, serie sasiu W0LVV34VEEB063489, asigurator Uniqa SA, cu valabilitate din 07.09.2020 - 06.09.2021, PRIMA = 262,20 lei
- Număr anunț
- DA26258616
- Autoritate contractantă
- COMUNA FAURESTI (PRIMARIA COMUNEI FAURESTI,JUDETUL VALCEA) (CUI 2541738)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.098,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.098,18 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.