Atribuită Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si curatatorie covoare

Număr anunț
DA26261128
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
MON-GAM SRL (CUI 19881378)
Cod CPV
98310000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,80 RON
Valoare atribuită
436,80 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,80 RON

din 436,80 RON estimat