Atribuită
Cumpărare directă
Sageti indicatoare autoadezive pentru diverse suprafete: pardoseala, perete, sticla etc. Modele: Verzi - Intrare Rosii - Iesire Dimensiune: 100 x 200 mm Sagetile au rolul de a dirija fluxul de persoane in cadrul institutiilor. Pot fi folosite in institutiile publice ori birouri sau companiile care au program cu publicul. Se lipesc in locurile vizibile, acolo unde exista riscul de a nu se pastra distantarea sociala. Sunt realizate din PVC , printat cu cerneala pe baza de eco-solvent. Dupa imprimare se lamineaza , ceea ce ii confera rezistenta marita la uzura, apa, spalare repetata. Montajul se realizeaza foarte usor si nu necesita personal calificat. - se curata suprafata ( locul) unde urmeaza a se monta autocolantul ( fara praf, umezeala sau grasimi) ; - se dezlipeste hartia suport pe o distanta de 3-5 cm; - se pozitioneaza colantul expus , "la drept" pe suprafata de lipit, astfel asigurand lipirea pe pozitia corecta fara sa se miste; - se desface usor toata hartia suport de pe colant , dupa care se lipeste integral autocolantul. Pentru racletare ( lipire ) puteti folosii o racleta sau un card. pentru liceu Special Gheorghe Atanasiu
- Număr anunț
- DA26268577
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
- Furnizor / câștigător
- GMI FIER CONSTRUCT SRL (CUI 29404520)
- Cod CPV
- 22459100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.425 RON
- Valoare atribuită
- 1.425 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.