Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER HP LASER JET P1102 85A ORIGINAL OEM HP CE285A cartus original P1102 HP CE285

Număr anunț
DA26258862
Autoritate contractantă
U.M. 0654 CRAIOVA (CUI 4332061)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.610 RON
Valoare atribuită
8.610 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.610 RON

din 8.610 RON estimat