Atribuită Cumpărare directă

METRO PROF DISP SAPUN 500 ML S HMLF COS GUNOI PEDALA 10L 200 PROSOAPE METRO PROF Z 2 ST 8 ROLE ARO HARTIE IGIENIC 2STR 5L ARO SAPUN LICHID 1L FL DETARTRANT 5L MP DET.PARDOSELI 1L ASEVI UNIVERSAL PORTOCALA

Număr anunț
DA26261900
Autoritate contractantă
Şcoala gimnazială "Barbu Ionescu" Urzicuţa (CUI 15057544)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819,32 RON
Valoare atribuită
819,32 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819,32 RON

din 819,32 RON estimat