Atribuită Cumpărare directă

manusi uf.-100x1.01,rola bucatarie-40x7.98,hartie igienica-28x11.68,persil-4x15.04,sapun lichid-4x14.20,biclosol-3x74.79

Număr anunț
DA26315939
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN (CUI 2530089)
Furnizor / câștigător
VAMARPUR S.R.L. (CUI 11374990)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088,57 RON
Valoare atribuită
1.088,57 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088,57 RON

din 1.088,57 RON estimat