Atribuită
Cumpărare directă
1 PRELUNGITOR 5M/3P Buc 1 33.61 33.61 2 PRIZA DUBLA ST Buc 15 6.72 100.84 3 PRIZA DUBLA APLICATA Buc 3 6.72 20.17 4 CABLU 3/1.5 ML 115 2.52 289.92 5 PAT CABLU Buc 40 2.52 100.84 6 BATERII R3 VARTA Buc 20 2.10 42.02 7 SCARA METAL 5 TREPTE Buc 1 84.03 84.03 8 SCARA 3 TREPTE Buc 1 67.23 67.23 9 STECHER Buc 10 5.46 54.62 10 DIBLU +HOLSURUB 6/40 Buc 250 0.17 42.02 11 SPIRAL BETON 6 Buc 3 5.46 16.39 12 PAT CABLU 16/16 MM Buc 15 2.52 37.82 13 MOUSE MUFA USB Buc 10 16.81 168.07
- Număr anunț
- DA26327443
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala, Comuna Gheorghe Lazar (CUI 33560470)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.736,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.736,55 RON
- Data publicării
- 13.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.