Atribuită Cumpărare directă

LAVETA MICROFIBRA 90 2.5 AJAX PARDOSELI 1L 48 6.2 MOP BBC 220GR 60 3.7 DERO SURF MAN 20 KG 2 101.88 DOMESTOS 750ML 30 6.25 PAHARE UNICA FOLOSINTA 20 4.4 SAPUN LICHID TEO 0.45 5 5 COS PEDALA 10L 35 21.3 CIF 40*5.3

Număr anunț
DA26329604
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.206,36 RON
Valoare atribuită
2.206,36 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.206,36 RON

din 2.206,36 RON estimat