Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Biblioraft A4 75mm marmorat cu rama AKKO buc 10 Banda corectoare 5mmx8m, Office Products (17101821-99) buc 8 Capse 24/6 1000buc/cut (BO617) cut 2 Dosar cu sina A4, 230g, alb buc 10 Dosar plastic cu sina, incopciat cu 2 perforatii NOKI - albastru (4823130B) buc 10 File plastic A4 deschidere sus, standard, 40micr 100buc/set NOKI (NK4830) set 1 Hartie copiator A4 SKY Copy 80g 500coli/top top 45 Hartie copiator A3 SKY Copy 80g 500coli/top top 5 Textmarker OFFICE PRODUCTS vf. lat 1-6mm, galben (17055211-06) buc 2 Notes autoadeziv 75x 75mm 100file galben pal InfoNotes (5654-01) buc 9 Pix fara mecanism 555(111), medium, corp in culoarea minei, albastru buc 19 Plic 122343 DL (110x220mm) siliconic, alb, 80g, clapa dreapta, fereastra dreapta, 25buc/set set 4 Plic 20460 TC5 (162x229mm) siliconic, alb, 80g, clapa dreapta, 25buc/set set 1
- Număr anunț
- DA26258907
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI 1909840)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670,57 RON
- Valoare atribuită
- 670,57 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.