Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT DE MÂINI Necesar pentru utilizarea în cadrul Școlii Gimnaziale Nr.3 și structura. Dezinfectantul va fi folosit de către elevi nivel primar și gimnazial, de către personalul școlii, alte persoane care au accesul în unitățile de învățământ. Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75% 10 L PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO Descriere: Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75%. PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 78/11.08.2020 Eficient impotriva bacterilor , ciupercilor, virucid Substanțe active: etanol CAS-64-17-5, alcool izopropilic CAS 67-63-0. Compozitie chimica: Etanol 73,6%, CAS 67-17-, propan-2-ol 1,4%, CAS 67-63-0; Grupa principala: 1; Tip produs: 1; Domeniu de utilizare: igiena umana in domeniul agroalimentar, industrial, casnic si in colectivitati; Efect: bactericid EN1276, fungicide EN1650, virucid EN14476+A2 – pentru Poliovirus. Dezinfectantul va respecta standardele de calitate impuse de Ministerului Sănătății. Produsele vor fi însoțite de DECLARAȚIE DE CONFORMITATE/CALITATE, trebuie să îndeplinească toate condițiile produselor biocide avizate, destinate igienei umane.
- Număr anunț
- DA26292098
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 TARNAVENI (CUI 29028417)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.980 RON
- Valoare atribuită
- 2.980 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.