Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb si consumabile necesare a fi inlocuite cu ocazia reviziei periodica la sterilizatorul cu abur GSS67: Garnitura usa sterilizator - 1 buc Filtru Hepa - 1 buc Kit valve pneumatice - 4 buc Kit reparatie valva sens - 1 buc Garnitura grafit - 1 buc Oring senzor presiune - 1 buc

Număr anunț
DA26264914
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
34312500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.531,13 RON
Valoare atribuită
7.531,13 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.531,13 RON

din 7.531,13 RON estimat