Atribuită Cumpărare directă

Revizie tehnica curenta lunara :verificare, curatare,lubrifiere si efectuarea tuturor reglajelor, ridicarea de deranjamente, in conformitate cu prescriptiile tehnice ISCIR R18/2003. Perioada contractuala: septembrie - decembrie 2020

Număr anunț
DA26261826
Autoritate contractantă
Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688 RON
Valoare atribuită
2.688 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.688 RON

din 2.688 RON estimat