Atribuită Cumpărare directă

SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC,LAVOAR MONDIAL ALB-1 BUC,OGLINDA X002 45*60-1 BUC,GIACOMINI ROBINET 1/2 EI-2 BUC,COT BR 1/2 IE-2 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC

Număr anunț
DA26275494
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,56 RON
Valoare atribuită
207,56 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,56 RON

din 207,56 RON estimat