Atribuită
Cumpărare directă
MJ 1 - 4 BUC X 34.20 = 136.8 LEI; ES-SDS1X - 2 BUC X 153.34 = 306.68 LEI; SCA-473190 - 3 BUC X 95.18 = 285.54 LEI; MJ0035 - 72 ROLE X 3.40 = 244.8 LEI; SCA-473242 - 30 ROLE X 24.37 LEI = 731.1 LEI; T1-8101385 - 4 BUC X 32.16 LEI = 128.64 LEI; PHS-42313 - 6 BUC X 64.08 = 384.48 LEI ( 2 buc verde, 2 buc albastru, 2 galben ); PHS-38716 - 3 BUC X 33.89 = 101.67 LEI ( 2 buc galben )
- Număr anunț
- DA26270125
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ”SIMION BARNUTIU” (CUI 4291905)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.319,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.319,71 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.