Atribuită Cumpărare directă

CHEVRON DELO GOLD ULTRA E 15W40 20L Vascozitate 15W-40 Ulei pentru motocicleta Nu Capacitate 20 L Categorie Semi sintetic

Număr anunț
DA26261649
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
NEVADA DISTRIBUTION SRL (CUI 15805165)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,43 RON
Valoare atribuită
463,43 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,43 RON

din 463,43 RON estimat