Atribuită Cumpărare directă

Saci plastic transparent -Dimensiuni: lățime min. 70 cm, înălțime min. 100 cm, să reziste la o încărcătură de 50-60 kg, cu pliuri

Număr anunț
DA26278902
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800,80 RON
Valoare atribuită
10.800,80 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800,80 RON

din 10.800,80 RON estimat