Atribuită Cumpărare directă

1. Dispenser dispencer dozator pentru sapun/GEL lichid 1000ml - 10 BUC 2. Hartie igienica 3 straturi - 10 set x 10 buc 3. Prosop de hartie servetele pliate Z

Număr anunț
DA26264343
Autoritate contractantă
COMUNA DARMANESTI (PRIMARIA COMUNEI DARMANESTI) (CUI 4402540)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,80 RON
Valoare atribuită
420,80 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,80 RON

din 420,80 RON estimat