Atribuită Cumpărare directă

Retea Internet conform contract nr: 47 din 07.09.2020 si anexa. Pat de Cablu, Cablu FTP, Cablu Alimentare, Switch 8 porter, Riuter TP-Link, Cabinet, Metallic, Rack, Accesorii, Manopera retea Wireless (WiFi), Configurare Software Retea WiFi.

Număr anunț
DA26274881
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HOROATU-CRASNEI (CUI 25104490)
Furnizor / câștigător
VIOMIL IMPEX SRL (CUI 15162280)
Cod CPV
32412110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.055 RON
Valoare atribuită
6.055 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.055 RON

din 6.055 RON estimat