Atribuită Cumpărare directă

mititei de porc 18x16.5, coaste afumate 7x17.8, muschi file 8x26, kaizer 8x26.3, sunca presata 12x21, salam de porc 8x19.5, salam taranesc 8x17.3, pastrama 8x25, cabanos 8x21.7, leber 40x2.8, bacon 14x22, toba 8x15.9

Număr anunț
DA26262299
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.307,20 RON
Valoare atribuită
2.307,20 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.307,20 RON

din 2.307,20 RON estimat