Atribuită
Cumpărare directă
200X5G RIOBA ZAHAR-2 BUC 80G CROCO CRACK SUSAN-3 TIPLE 100G CROCO BREZEL-3 TIPLE 221G POIANA-8 BUC 100G MILKA CIOC-6 TIPLE 60G LION -7 TIPLE 1KG CARAMELE LAPTE-4 BUC 1KG LAVAZZA CREM-1 BUC 500G JACOBS CAG-2 BUC 2L MIRINDA-1 BAX 2L P[EPSI-1 BAX 1L POIANA CABO-1 BAX 2L IZV ALB APA PLATA-3 BAX
- Număr anunț
- DA26257774
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,86 RON
- Valoare atribuită
- 457,86 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.