Atribuită
Cumpărare directă
Cutie arhivare 150mm, Working Up, alba (CA-15CM) buc 10 Hartie copiator A4 SKY Copy 80g 500coli/top top 20 Notes autoadeziv 75x 75mm 100file galben pal InfoNotes (5654-01) buc 15 Perforator 2perf 20coli Kangaro Perfo20, albastru (P509) buc 1 Index separator adeziv - plastic 5x(45x12mm), 5x25file, cul neon InfoNotes (2681-09) set 8
- Număr anunț
- DA26259071
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI 1909840)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262,69 RON
- Valoare atribuită
- 262,69 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.